چرا برخی آدم ها موفق هستند؟
اولین چیزی که مردم در مورد افراد موفق به ذهنشان می رسد، این است
خانه های ییلاقی شیک، ماشین های لوکس و غیره. اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه موفق شوید، از سفر آنها یاد بگیرید، نه از مقصد. درباره نحوه رسیدن آنها به آنجا بیاموزید. چقدر باید تلاش می کردند تا به آنجا برسند. افراد موفق چه می کنند؟ چرا برخی افراد موفق تر از دیگران هستند؟ اجازه دهید یک راز را به شما بگویم، در اینجا برخی از ویژگی های افراد موفق آورده شده است. دریابید که آیا شما یکی از آنها هستید؟
یک - رویاگرا هستند و ذهن فعالی دارند
افراد موفق همیشه می توانند آنچه را که قرار است رخ دهد تصور کنند. آنها می توانند تصویر روشنی از زندگی خود و آنچه می خواهند به دست آورند ترسیم کنند. وقتی چشمانت را می بندی، زندگی ای که برای خودت تصور می کنی چیست؟
دو- در کارشان متمرکز می مانند
افراد موفق گام های لازم را برمی دارند تا به آنها کمک کند در مسیر خود باقی بمانند، از حواس پرتی جلوگیری کنند. بهانه نمی آورند. آنها وظیفه ای را بر عهده می گیرند و تا زمانی که به نتایج دلخواه خودد دست یابند به آن ادامه می دهند.
 سه- پرشورو شوق و پر انرژی هستند
آنها در زندگی بسیار فعال و جلو برنده هستند. وقتی از کار یا زندگی خود صحبت می کنند چهره آنها روشن می شود. آنها عاشق کاری هستند که انجام می دهند. آن‌ها در هر زمینه‌ای از زندگی به کارشان، به خانواده‌شان احساس تعلق دارند

چهار- در نگاه به آینده و مسیر پیش رو، مثبت می مانند
اگر فکر می کنید موفقیت قابل دستیابی نیست، نمی توانید موفق باشید. یک فرد مثبت همیشه معتقد است راهی وجود دارد و همه چیز در نهایت درست خواهد شد. اغلب اوقات شما با داشتن افکار منفی در مورد اینکه چرا کارها را نمی توان به جای تمرکز و یک چیز کوچک که شما را به جایی که باید باشید می رساند، بدترین دشمن خود هستید.


پنج- برای زندگی (همیشه) یاد می گیرند
افراد موفق از ماندن همان فردی که دیروز بودند خودداری می کنند. آنها دائماً در تلاش هستند تا در کار، روی خود، در روابط، در خرد، در دانش ودر معنویت رشد کنند. آنها رمز چه باید کرد را در مورد آنچه در شهر، کشور، جهان و کیهان اطرافشان اتفاق می افتد می دانند.
آنها گاهی پانصد صفحه در روز می خوانند

 شش - شکست را مدیریت می کنند

افراد موفق از شکست نمی ترسند. افراد موفق شکست را می پذیرند و ادامه می دهند. آنها در هر شرایطی تسلیم نمی شوند. آنها از اشتباهات خود درس می گیرند، اما هرگز آنچه را که به آنها آموخته فراموش نمی کنند.

استیو جابز گفت؛ ایده مرگ او را برانگیخت که هرگز از شکست نترسد
هفت - جایگزینی برای کار سخت وجود ندارد

ممکن است فکر کنید افراد موفق خوش شانس هستند، اما آنها با تلاش زیاد شانس خود را ایجاد می کنند. آنها معتقدند اگر سخت کار کنند، نیازی به شانس ندارند. آنها به جای اینکه منتظر اتفاقات باشند، به ساختن سرنوشت خود
اعتقاد دارند. آنها می دانند که هیچ جایگزینی برای کار سخت وجود ندارد. آنها بهترین فعالیت های روزانه خود را انجام می دهند تا زمانی که به نتایج دلخواه برسند
.
هشت - به دیگران کمک کنند تا موفق شوند
 آدم های موفق از غنا و رضایت درونی برخوردارند و در کمک به دیگران کوتاهی نمی کنند. کمک به دیگران به ثروت معنوی و رضایت درونی آنها می افزیاد